O FIRMĚ

Naše firma se zabývá prodejem zahradní techniky, komunální techniky, elektrocentrál, čerpadel a sněžných fréz již od vzniku v roce 1991. Za tuto dobu jsme se stali největším prodejcem na Opavsku.

Jsme autorizovaní prodejci mnoha značek, například: HONDA, VARI, CANYCOM, MOTOR JIKOV, DAKR, MTD, YARDMAN, CUBCADET, GTM, SCHEPPACH, WOODSTER, RIWALL, ELPUMPS, SILKY, MICHELIN, VEGA, WEIBANG, SOLO, JONSERED, MC CULLOCH, HUSQVARNA, PARTNER, FLYMO, GARDENA, HOMELITE, RYOBI, SANDRIGARDEN, BOSCH, BRIGGS&STRATTON, KAWASAKI, SUBARU, ROBIN, KOHLER, KARSIT, FISKARS a mnoha dalších.

Na všechny námi prodávané výrobky provádíme profesionální záruční i pozáruční servis, včetně dodávek originálních náhradních dílů. Vysoká kvalita poskytovaných servisních služeb je založena především na profesionalitě a zkušenostech našich pracovníků.

Nevíte-li si rady s výběrem Vašeho nového stroje, navštivte nás v naši prodejně na Ratibořské ulici, kde Vám náš vyškolený personál rád a ochotně pomůže s výběrem vhodného stroje pro Vaše potřeby, popřípadě se na nás obraťte telefonicky, nebo formou elektronické pošty (silex@silexopava.cz).

Při prodeji Vám stroj předvedeme, nabídneme veškeré potřebné příslušenství včetně ochranných pomůcek, zaškolíme v obsluze a zajistíme odvoz. Díky individuálnímu přístupu, kvalitě poskytovaných služeb a širokému sortimentu máme na naší straně již tisíce spokojených zákazníků.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a budeme dělat maximum abychom uspokojili Vaše potřeby a požadavky.